JV +16 avond met ouderen

Lieve ouderen van onze gemeente: “Verbonden met God en elkaar” is het thema dit jaar. Als jongeren van de gemeente willen we graag in verbinding komen met u als oudere. En wellicht bent u ook benieuwd naar het leven van onze jongeren, hoe ze over de bijbel denken en hoe een JV-avond verloopt.

Daarom willen we u van harte uitnodigen op onze JV-avond van zondag 1 mei. We willen samen een Bijbelgedeelte overdenken, psalmen en liederen zingen, koffie drinken en een Bijbelse quiz doen. De avond duurt van 19.30 uur tot 21.30 uur.

U kunt zich opgeven bij Thomas Oreel per e-mail: tjworeel@gmail.com of bij Art-Jan Joosse telefonisch: 06 – 11622514, graag uiterlijk 28 april.

Als u vervoer nodig hebt, kunt u dit ook aangeven, dan wordt u door één van de jongeren opgehaald en thuisgebracht. We hopen zo als jongeren en ouderen verbonden te zijn rondom het Woord van God. Alle ouderen van harte welkom!